OmLoftet

OM LOFTET

Vi tilrettelegger for deg som har enten startet en bedrift eller går med en gründer i magen. Vi bistår med kompetanse og erfaringer rundt det å drive en bedrift. Vi bidrar til å gjøre studentene her til mer robuste entreprenører. Loftet er et nettverk drevet av kreativitet og entusiasme!
Tilbyr

HVA VI TILBYR

Vi tilbyr våre medlemmer mentoring,nettverk og kompetanse til å etablere og skalere egne bedrifter/prosjekter og vi jobber for å skape en kultur preget av nyskapning og samarbeid.
medlemskap

MEDLEMSKAP

Loftet har kontinuerlig opptak av nye medlemmer. Loftet er til for studenter som ønsker å knytte teori til praksis og som ønsker å skape eller innovere sin egen arbeidsplass. Studentgründerne som sitter på Loftet har en unik tverrfaglig kombinasjon representert fra alle institutter ved Høyskolen Kristiania og Westerdals.
Slide1Loftet
Slide2Loftet
Slide3Loftet
Slide4Loftet
Slide5Loftet
Slide6Loftet

SAMARBEIDSPARTNERE

REGNSKAP
JURIDISK
ANDRE INKUBATORER
EID AV
LYST TIL Å SAMARBEIDE MED LOFTET?
LOFTET STUDENTINKUBATOR
Styret
Leder for Loftet

Natalia Barbin

Leder
natalia@hk-loftet.no
Kristin, Hovedansvarlig for Loftet

Kristin Undheim

Ansvarlig fra Høyskolen Kristiania
kristin.undheim@kristiania.no
Meera, Community Manager

Meera Thas

Community manager
meera@hk-loftet.no
Helene, Marketing

Helene Hedenstad

Marketing
Helene@hk-loftet.no
Cathrine, Marketing

Cathrine B. Halvorsen

Marketing
cathrine@hk-loftet.no
Jonas, IT-ansvarlig

Jonas Aske

IT ansvarlig
Jonas@hk-loftet.no